Mi-Ja Javorník s.r.o.

Vaše úspěšná reklama je naše nejlepší vizitka ...

REKLAMA A TISK

Jsme výrobci reklamy 
n
avrhneme grafiku a naši profesně zdatní zaměstnanci ji odborně nalepí.
K výrobě používáme převážně velmi kvalitní řady 5.-7. letých fólií.


INTERNET A ZABEZPEČENÍ Elektro  

PENZION JAVORINA

Klasické fotografie

Tisk vaší fotografie. Kvalitní plnobarevný nebo černobílý tisk fotografií dle vašeho přání. Obohaťte vaše fotoalbum, toto je kvalita na špičkovém materiálu která vám vydrží.


 Jak nám doručit soubory na výrobu fotografií? 
Nejjednodušší je využít služeb jako www.uschovna.cz, kdy nám v jednom kroku fotografie nahrajete a pošlete odkaz, přes který si vaše soubory stáhneme. Do pole "zpráva pro příjemce" je dobré napsat jméno nebo číslo objednávky pro snadnější identifikaci a spárování s vaší objednávkou. 

 Věnujte péči svým fotografiím! Většina našich zákazníků jsou fotografové, kteří vědí co posílají, nicméně jen pro úplnost, věnujte pozornost tomu co posíláte za data! Tyto fotografie jsou zpracovávány bez lidského zásahu (jedině tak je možno docílit této ceny při této kvalitě), tudíž posílejte opravdu kvalitní data, ostré snímky, v patřičné datové velikosti, např. pro foto 10x15 ideálních 3MB. Logicky nelze požadovat super snímek ze souboru, který má 200kb... Za zaslaná data si zákazník odpovídá sám. 

 Je třeba také počítat s tím, že po výrobě fotografií následuje ořez na finální velikost, není vhodné proto umisťovat do krajů stránky různé rámečky, linky apod. protože by mohly padnout za obět ořezu. Ideální je nepočítat s daty cca 2mm z každého okraje. 

 Velikost fotografie je orientační, fotografie vám vyrobíme v tom poměru stran, jak je máte vyfocené.' (např. zašlete soubory, jejiž poměr stran vychází na rozměr 10x14cm, dodáme vám fotografie  ořezané na tento rozměr. PRACUJE SE NA TOM !!!

 Mi-Ja Javorník s.r.o. © 2014 All Rights Reserved  mail:info@mija.cz