Mi-Ja Javorník s.r.o.

Vaše úspěšná reklama je naše nejlepší vizitka ...

REKLAMA A TISK

Jsme výrobci reklamy 
n
avrhneme grafiku a naši profesně zdatní zaměstnanci ji odborně nalepí.
K výrobě používáme převážně velmi kvalitní řady 5.-7. letých fólií.


INTERNET A ZABEZPEČENÍ Elektro  

PENZION JAVORINA

Tisk na malířské plátno

 Váš obraz na plátně.
Buďte originální a vyrobte si svůj vlastní obraz. Dejte nový rozměr fotografiím, na plátně získají nové kvality
a hloubku. Vaše fotografie je vytištěná na špičkovém malířském plátnu a v případě že budete chtít je napnuta na napínacím rámu. Použitý materiál:  bílé plátno pro tisk reprodukcí o gramáži 375g - matné Vlastnosti tohoto plátna? výborné podání barev, bělost, stálost barev. Plátno (Canvas) je natažené na  rámu. To znamená, že se jedná již o hotový produkt, který je možné ihned pověsit na zeď, nemusíte již nijak upravovat. 

 DŮLEŽITÉ U rámování je třeba počítat s tím, že u  rámů jsou potisknuty i boční strany rámů. Tzn. například pro obrázek 40x30 cm je fyzicky potřeba plátno ve velikosti 50x40 cm a potisknutá plocha plátna je 45x35 cm. Tedy v oblasti 2,5cm od každého okraje by neměly zasahovat např. obličeje a takové motivy, které chcete mít na plátně, protože tyto plochy budou viditelné jen z boční strany obrazu. Jak nám doručit soubory na výrobu fotografií? 

 Jak nám doručit soubory na výrobu fotografií? 
Nejjednodušší je využít služeb jako www.uschovna.cz, kdy nám v jednom kroku fotografie nahrajete a pošlete odkaz, přes který si vaše soubory stáhneme. Do pole "zpráva pro příjemce" je dobré napsat jméno nebo číslo objednávky pro snadnější identifikaci a spárování s vaší objednávkou. 

Za zaslaná data si zákazník odpovídá sám, s tím my nic nenaděláme.


         


                           Formáty                                       Ceník 


                        Nakupujeme fotografie z http://depositphotos.com                                                           počítadlo.abz.cz

 Mi-Ja Javorník s.r.o. © 2014 All Rights Reserved  mail:info@mija.cz